بازیابی پسورد پیج های فراموش شده یا هک شده اینستاگرام

 

تیم ایم فالوور اکنون به شما کمک می کنیم تا حساب هک شده خود را بازیابی کنید: در اینجا چگونه است

 

اینستاگرام اکنون به شما کمک می کند تا حساب هک شده خود را بازیابی کنید: در اینجا چگونه است

در زمان گذشته موجی از کاربران اینستاگرام حساب های خود را هک کرده بودند و از دسترس آنها قفل شده بودند. در برخی موارد ، قربانیان حتی به هکرهای اخلاقی شخص ثالث متوسل شده اند تا حساب های خود را باز گردانی کنند. اما به نظر می رسد ، اینستاگرام به بررسی این مموارد پرداخته و ویژگی امنیتی جدید دیجیتال را معرفی کرده خواهد کرد.

چه می شود حساب کاربری اینستاگرام من هک می شود ؟!!!!

اول ، اگر پیج اینستاگرام شما هک شده باشد ، احتمالاً ایمیل شما هک شده است.

یا کسی به ایمیل شما یا شماره تلفن شما دسترسی دارد.

یا پسورد را اسان و ساده در پیج خود گذاشته اید.

کاری که شما ابتدا باید انجام دهید این هست که گزارش آن را در اینستاگرام گزارش دهید. اگر قادر به ورود به اینستاگرام نیستید اما هنوز هم می توانید به آدرس ایمیل مرتبط با حساب دسترسی پیدا کنید ، می توانید برای بازیابی حساب اینستاگرام خود و تغییر رمز عبور مرتبط ، مراحل رمز فراموش شده را طی کنید.

انواع روش های بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

ساده‌ترین روش برای بازگردانی یا بازیابی پیج هک شده اینستاگرام شما این است.کارشناسان ما با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه بازیابی پیج هک شده  را آغاز می‌کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا اکانت هک شده اینستاگرام‌تان را بازیابی می‌کنند. پس بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید از آن برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان ایم فالوور می‌شود.

ایدی تلگرام جهت ارتباط با پشتیبانی ما:

modir_fenerall@

 

بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق اینستاگرام

 

در این روش شما شخصا از طریق اینستاگرام باید نسبت به شرح مشکل خود و اقدام برای بازگردانی آن وارد عمل شوید. برای انجام با ما مراحل زیر را طی نمایید:

 

برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام - موبایل کمک

 

و مرحله بعد:

 

برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام - موبایل کمک

 

#  اینستاگرام را اجرا و در صفحه ورود به حساب یا لاگین /Login/ گزینه Get help signing in را لمس کنید.

#  سپس گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید.

 

 

مرحله بعد:

 

برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

 

  • آدرس یوزرنیم و ایمیل اینستاگرام خودتان را در این بخش وارد نمایید. اگر پسورد خودتان را فراموش کردید، می‌توانید از مقاله “آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام” راهنمایی بگیرید.
  • در مرحله بعد باید مثل عکس بالا گزینه Need more helpر ا انتخاب کنید.
  • در این شرایط صفحه‌ای مثل عکس بالا ظاهر می‌شود. باید گزینه‌های این بخش را جوری انتخاب کنید که اطلاعات درستی در مورد پیج اینستاگرام‌تان به پشتیبانی ارسال کند. برای مثال اگر پیج شما یک پیج هک شده شخصی بود روی گزینه Personal account with photos of me را لمس کنید. در متن آخری هم که در این صفحه گفته شده است باید مشکل خود را به صورت دقیق برای اینستاگرام بیان نمایید. پس از پر کردن این فیلد و انتخاب گزینه‌های مناسب باید گزینه Submit Request را فشار دهید.

 

افزایش فالووور.خرید فالوور.خریدلایک.خریدکامنت.خرید ویو.درخدمتیم.

باتشکر از سایت ایم فالوور

imfollower.ir