کپی کردن کپشن اینستاگرام

کپی کردن کپشن در اینستاگرام

تا بحال شده که بخواهید متن کپشن یک پست در اینستاگرام را کپی کنید اما ممکن نباشد ؟ در اینستاگرام این امکان برای کاربران فراهم شده که زیر محتوای تصویری، متن های دلخواه خود را برای دیگران به اشتراک بگذارند. اما به دلیل محدودیت های اینستاگرام امکان کپی کردن کپشن در اینستاگرام وجود ندارد.ولی خب اگر لازم باشد تا دست به کپی کردن کپشن بزنیم باید چکار کنیم ؟
در این مقاله با ما همراه باشید تا این کار را به شما آموزش دهیم.

روش های کپی کردن کپشن اینستاگرام

برای اینکار چند روش مختلف وجود دارد :

  • استفاده از نسخه وب اینستاگرام
  • برنامه های جانبی

استفاده از نسخه وب اینستاگرام

آسان ترین و مطمئن ترین روش کپی کپشن اینستاگرام استفاده از نسخه وب آن است. شما می توانید برای کپی کپشن اینستاگرام از طریق نسخه وب اینستاگرام با انجام چند مرحله ساده این کار را انجام دهید.

1-برای این کار ابتدا لینک پست اینستاگرام را درون نرم افزار کپی کنید.

2-سپس وارد مرورگذ خود شده به آن لینک بروید.

3-وقتی پست برای شما به نمایش درامد به راحتی در گوشی یا لپ تاب ، کپشن را کپی کنید.

برنامه های جانبی

یکی دیگر از راه های کپی کردن کپشن در اینستاگرام استفاده از برنامه های جانبی است. GBinstagram و instaUltra Plus OGinstagram از جمله اپلیکیشن ها و نسخه های تغییر یافته اینستاگرام هستند که امکان کپی کپشن از اینستا را برای کاربران فراهم می سازند. برای استفاده از این برنامه ها لازم است به حساب کاربری تان لاگین کنید.نرم افزارهای معرفی شده را می توانید از سایت های معتبر دانلود و روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید. با استفاده از این برنامه ها دیگر نیازی به اپلیکیشن اینستاگرام ندارید و تنها کافیست نام اکانت مورد نظر را در اختیار داشته باشید. با نصب و لاگین به اکانت خود می توانید کپشن پست اینستاگرام را کپی نمایید.


جهت مطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید.