خرید و افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری

 

در این مطلب سعی داریم خدمت شما همراهان گرامی چند مطلب آموزشی برای بالا بردن تعداد بازدید کنندگان استوری یا وضعیت شما دراینستاگرام قرار دهیم:

اولین نسخه از اینستاگرام در اکتبر 2010 در دسترس کاربران قرار گرفت که با بازخورد خوبی همراه بود و به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین و پر دانلود ترین اپلیکیشن های روز دنیا تبدیل شد،به نحوی که تا به امروز همواره مدیران این مجموعه به دنبال بهبود و بالابردن امنیت و حریم خصوصی کاربران خود شده اند، استوری یکی از محبوب ترین بخش های این نرم افزار است که طرفداران خاص خود را دارد، امابالا بردن تعداد بازدید کنندگان این بخش همواره یکی از دغدغه های مالکان کسب و کار بوده است.

یکی از اصلی ترین روش ها برای بالا بردن واقعی و داشتن بازخورد خوب از این طریق را برای شما شرح میدهیم:

1-هشتگ (Trend)

موقعیت شناسی در استفاده از هشتگ در Story ها، و بهره گیری از هشتگهای ترند روز، می تواند به افزایش بازدید استوری های شما کمک کرده و ویو آن را بالا برده حتی باعث جذب فالوور شود.

باید دقت داشته باشید نوع هشتگ با موضوع متن یا تصویر و یا ویدیوی بارگزاری شده یکسان باشد

مسئله ی دوم که برای مشاغل و کسب و کارهایه فروشگاهی حائز اهمیت است:

2-موقعیت مکانی(Location)

بسیاری از کاربران اینستاگرام، تمایل دارند تا پست های بر اساس موقعیت جغرافیایی را مرور و استوری های مرتبط با آن لوکیشن خاص را نیز مشاهده نمایند. استفاده از Location نیز می تواند به افزایش بازدید استوری شما کمک نماید.

به طور مثال اگر شما صاحب یک فروشگاه محصولات چرمی هستید میتوانیدبا استفاده از این بخش به صورت رایگان در میان افراد نزدیک به محل کار خودتان تبلیغ کنید.

آیم فالوور مرجع فروش خدمات اینستاگرام.