خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام فوری

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام فوری

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام فوری در حال حاضر یکی از بهترین راه های افزایش فالوور و در نهایت افزایش مشتریان برای صاحبان کسب و کار ها به شمار می آید. به همین دلیل نیز توصیه می شود صاحبان کسب و کار ها علاوه بر خرید سرویس هایی نظیر فالوور و لایک، حتما اقدام به خرید بازدید استوری اینستاگرام نیز نمایند.

افزایش بازدید اینستاگرام

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام

ویو و بازدید استوری اینستاگرام چیست؟

همانطور که می دانیم در حال حاضر تقاضا برای خدماتی نظیر خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام توسط کسب و کار ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیار افزایش یافته است. دلیل این موضوع نیز تاثیر بسیار ویژه بازدید استوری اینستاگرام در افزایش فالوور صفحه های اینستاگرام بوده است.

استوری یا همان داستان برای اولین بار در سال 2016 توسط اینستاگرام رونمایی شد و در همان ابتدای معرفی نیز با استقبال قابل توجهی نیز طرف کاربران همواره شد. استوری یا داستان همان رویداد های روزانه ای هستند که افراد و یا شرکت ها و… با مخاطبان و دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارند. البته راه های مختلفی نیز برای مشاهده و بازدید استوری اینستاگرام وجود دارد که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

زمانی که کاربری دنبال کننده یک صفحه اینستاگرام باشد، به راحتی می تواند استوری ها را مشاهده کند.

در صورتی که کاربری دنبال کننده صفحه اینستاگرام کاربر دیگری نباشد و آن صفحه اینستاگرام عمومی باشد، می توان وارد آن صفحه شده و استوری را مشاهده کرد.

روش های بازدید استوری

  • بازدید استوری از طریق مرور هشتگ ها
  • بازدید استوری از طریق مرور موقعیت ها
  • بازدید استوری از طریق بخش اکسپلور (Explore) در اینستاگرام

روش های زیادی نیز برای افزایش بازدید اینستاگرام وجود دارد که شاید بسیاری از افراد از آن ها اطلاعی نداشته باشند. البته لازم به ذکر است که در در بازه های زمانی کوتاه مدت شاهد تغییراتی در الگوریتم های اینستاگرام هستیم و باید متناسب با این تغییرات در نحوه قرار دادن استوری و همچنین روش های افزایش بازدید استوری دقت کرده و طبق آخرین تغییرات الگوریتم ها عمل کرد. البته بسیاری از افراد و به خصوص صاحبان کسب و کار ها از این تغییرات الگوریتم ها بی اطلاع بوده و دانش کافی در این زمینه را نیز ندارند و به همین دلیل نیز به آن ها خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام از شرکت های ارائه دهنده این خدمات نظیر شرکت آیم فالوور توصیه می شود.

 

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام

بازدید استوری واقعی اینستاگرام

با توجه به این که افزایش بازدید استوری اینستاگرام تاثیر زیادی در جذب فالوور برای افراد و کسب و کار ها خواهد داشت، افراد سودجو از ترفند های مختلف استفاده کرده تا متقاضیان بازدید استوری اینستاگرام را فریب داده و به آن ها خدمات فیک و غیر واقعی ارائه دهند. خرید ویو و بازدید اینستاگرام تنها در صورتی برای کسب و کار ها و افراد نتیجه بخش خواهد بود که کاملا واقعی و مرتبط با کسب و کار و فعالیت افراد باشند. به همین خاطر نیز توصیه می شود در خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام توصیه می شود به هیچ وجه فریب تبلیغات سودجویان و رایگان یا ارزان بودن خدمات آن ها را نخورد.

زمانی می توان از طریق اینستاگرام به درآمد و سود رسید که از واقعی بودن تمامی خدماتی که از شرکت های ارائه دهنده خریداری می کنیم، کاملا اطمینان یافته و شرکت های ارائه دهنده نیز واقعی بودن خدمات خود را تضمین نمایند.

 

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام

مرجع خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام

همانطور که گفته شد سودجویان و کلاهبرداران از راه های مختلف برای فریب دادن صاحبان کسب و کار ها و افراد حقیقی استفاده می کنند و در نهایت خدمات غیر واقعی و فیک به آن ها ارائه می کنند. به همین دلیل نیز انتخاب یک مرجع معتبر و قابل اعتماد برای خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. براساس بررسی ها می توان گفت سایت آیم فالوور یک مرجع معتمد و معتبر برای خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام به شمار می آید و تمامی خدمات نظیر بازدید استوری اینستاگرام فوری و با کمترین قیمت ارائه می شود.

تیم تخصصی آیم فالوور با توجه به تجربه و تخصص بسیار خوبی در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام نظیر ویو و بازدید استوری اینستاگرام دارند، می توانند متناسب با تغییرات الگوریتم های اینستاگرام بهترین خدمات را به صورت کاملا واقعی و تضمینی ارائه نمایند. تیم تخصصی آیم فالوور قبل از ارائه خدمات و سرویس های مختلف به مشتریان ابتدا اقدام به آنالیز صفحه اینستاگرام متقاضیان و صاحبان کسب و کار ها نموده تا نقاط قوت و نقاط ضعف پیج آن ها شناسایی شود. پس از بررسی و آنالیز صفحه اینستاگرام برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدماتی همچون بازدید استوری، افزایش فالوور، افزایش لایک و… انجام می گردد.


جهت مطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید.