بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال تبدیل شدن به بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا می باشد که در حال حاضر در حدود ۷۰۰ میلیون کاربر ماهیانه دارد. کاربران جدید اینستاگرام  هر روز بیشتر می شوند،پس چنانچه به دنبال یافتن راه های فروش و بازاریابی نوین هستید باید ایدئولوژی و استراتژی های کسب و کار و بازاریابی خود را به سمت و سوی بازاریابی اینستاگرام سوق دهید.

دلیل اینکه توصیه می شود از اینستاگرام برای فروش بیشتر بهره ببرید این است که اینستاگرام به یک پلتفرم تاثیرگذار تبدیل گشته است که از سایر شبکه های اجتماعی دیگر در دسترس تر و ساده تر است، اگر موفق شویم توسط  تکنیک هایی فالوور بیشتر اینستاگرام داشته باشیم و هر روز فالوور بیشتری جذب کنیم می توانیم با این تعداد فالوور فعال اینستاگرام به راحتی میلیون ها نفر مشتری مستقیم و بدون واسطه را از آن خود کنیم.

بازاریابی در اینستاگرام

نکاتی که برای این کار باید در نظر بگیرید به شرح زیر است :

استفاده از پست های توسعه ای

 پست های متقابل توسعه ای پست هایی است که در همه شبکه های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته می شود و از طریق این شبکه های اجتماعی مختلف فالوور به سمت شبکه های دیگر ربط داده می شودتا بازاریابی سالم صورت گیرد .این امر سبب می شود تا به سادگی تعداد زیادی فالوور از پروفایل های مختلف شما به سمت اینستاگرام شما انتقال داده شوند.

برگزاری رویداد و مسابقه

گذاشتن مسابقات اینستاگرامی جذاب همراه با جایزه را فراموش نکنید.

اینکار با استفاده از هشتگ ها ، می تواند عامل خوبی برای جذب فالوور وبازاریابی باشد.

به کارگیری محتوا ویدئویی

تجربه نشان داده است که کاربران با محتوای ویدئویی ارتباط بهتری میگیرند.

مخاطبین را تحت فشار نگذارید

درست است که تعامل با کاربران عامل خوبی در بازاریابی است.

ولی حتما به این نکته توجه داشته باشید که این امر در صورتی که خارج از حوصله کاربران باشد به صورت کامل ، به ضرر شما خواهد بود.


جهت مطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید